Почала курсувати модернізована електричка Нікополь-Запоріжжя (фото)

Сьогодні, 19 серпня, із залізничного вокзалу “Запоріжжя-2” відправився в перший рейс після капремонту електропоїзд ЕР2-587, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на запорізький сайт 061. Журналісти цього видання підготували фоторепортаж події.

Нагадаємо, електричку запустили на маршрут Запоріжжя-Нікополь-Запоріжжя. Зазначається, що перший рейс ажіотажу серед пасажирів не викликав – салони вагонів були напівпорожніми.

Зі станції Запоріжжя-2 електричка в Нікополь вирушила в 9.24. У кожному з 8 вагонів було по 2-3 людини, в основному пенсіонери. Однак якістю ремонту і комфортом в салоні пасажири залишилися задоволені.

Люди кажуть, що багато хто ще не знає про цю електричці, і на вихідні в салонах вже буде більше пасажирів. До Нікополя електричка їде 2.45 години.

Ремонт проводили на Нікопольському моторвагонному депо. За словами начальника служби приміських пасажирських перевезень Придніпровської залізниці Юрія Савченка, це вже п’ятий відремонтований у Нікополі електропоїзд. Капремонт коштував 22 мільйони гривень.

У вагонах модернізованої електрички встановили нові сидіння, металопластикові вікна, світлодіодне освітлення, оновили облицювання салону, обладнали сучасні санвузли. У салонах електрички є місця для дітей і людей з інвалідністю. Крім цього, оновили кабіну машиніста. Також відремонтовано колісні пари, допоміжні машини, гальмівне та електрообладнання, замінили прожектор і ліхтарі. Всі матеріали і комплектуючі, які використовували при модернізації електрички, вітчизняного виробництва.

Юрій Савченко зазначив, що незважаючи на підвищення тарифу на проїзд на 8-10%, електрички все одно в 2-3 рази дешевше маршруток. Наприклад, квиток на електропоїзд Запоріжжя-Нікополь обійдеться в 30 гривень. Пасажирів пільгових категорій возять безкоштовно.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Як виглядає всередині модернізована електричка Нікополь-Запоріжжя (фото)

Між Нікополем і Запоріжжям запускають модернізовану електричку

Початок будівництва залізниці біля Нікополя – краєзнавець назвав дату і показав фото

To Top