Подальша доля притулку для собак у Нікополі – Олена Омельченко прийняла рішення

Відома в Нікополі волонтерка Олена Омельченко прийняла рішення з приводу подальшої своєї участі в долі бездомних тварин і функціонування притулку «Шанс на життя». Про це вона повідомила на сторінці притулку, передає Nikopolnews.

Як повідомлялося раніше, після низки скандалів навколо притулку, Олена заявила про те, що припиняє свою масштабну діяльність в якості волонтера, а притулок «Шанс на життя» і однойменний благодійний фонд закриваються з 1 вересня. Волонтер дуже просила нікопольців розібрати собак, які перебувають у притулку, щоб вони не опинилися на вулиці. Був навіть організований відповідний флешмоб «Візьми собаку з притулку».

Однак, велика кількість тварин все ще залишаються у притулку, серед них чимало таких, які на вулиці не виживуть.

За словами Олени, серед тих, хто критикував її і плів інтриги, не знайшлося бажаючих взяти на себе відповідальність за долю цих собак і зайнятися притулком. Вона ж не може кинути своїх підопічних напризволяще.

Пізно ввечері 9 вересня Олена Омельченко написала:

Дорогі мої друзі! Настав час розставити крапки над і та приймати рішення про подальшу долю притулку «Шанс на життя». Взяти на себе відповідальність за притулок не захотів ніхто – ні друзі, ні вороги. У зв’язку з цим Автодор (від редакціїкомунальне підприємство, на балансі якого знаходиться ділянка по стерилізації бездомних собак, де і розташовується волонтерський притулок) готовий закрити притулок повністю і вивезти у місто всіх собак, включаючи стареньких та інвалідів. Але я не готова відпустити на вулицю (читайте – на смерть) тих, у кого вкладено стільки любові, праці, турботи, тих, хто жити на вулиці не зможе! Як відпустити на вулицю спинальників? Як відпустити сліпих, глухих, покалічених собак? Скільки на вулиці протягнуть глибокі старики? Адже їжу вони собі добути не зможуть…. Я не готова до такого результату! Як би не було складно, тяжко, прикро, я не залишу цих нещасних. Я йду далі!
Так, це буде вже не той притулок, що був раніше. Розбите, полите брудом, не склеїти назад. «Шанс на життя» – це буде невеликий хоспіс і місце перетримки собак, які потрапили в біду. Більшого я, боюся, не потягну. Дуже сподіваюся, що далі зі мною підете й ви!!! Без вас нічого не вийде.

Таким чином, тепер у притулок, скоріш за все, не будуть брати здорових собак, які опинилися на вулиці. Тут будуть доглядати за хворими і немічними тваринами.

Допомогти фінансово притулку-хоспісу можна, переказавши кошти на карту БФ «Шанс на життя» – 4731219124238217.

(Вошун – нове прізвище Олени після заміжжя).

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

У Дніпрі притулок для тварин під загрозою закриття

У зоозахисника з Дніпропетровщини прямо біля будинку застрелили собаку (ФОТО)

Підвищення вартості проїзду у Нікополі: опубліковано проєкт рішення

To Top