Розпочався капітальний ремонт траси Нікополь-Кривий Ріг (відео)

Розпочався довгоочікуваний ремонт траси державного значення Н-23, яка з’єднує Нікополь і Кривий Ріг, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на сюжет Дніпро TV.

Ремонтувати почали першу ділянку. Це 15 кілометрів від Апостолово в напрямку Кривого Рогу.

Транспортна артерія національного значення Н-23 тягнеться майже 163 кілометри – від Кропивницького через Кривий Ріг і до меж Запорізької області.

Дорога матиме другу категорію, тобто два напрямки руху. Будувався напрямок Н-23 аж у 1958 році. Реконструювали шлях у 70 -х роках минулого сторіччя. З того часу ремонт дороги здійснювався винятково у рамках експлуатації, тобто латали ями або вкладали асфальт картами. Останні 10 років недофінансування транспортної галузі перетворило дорогу в жах для водіїв.

Тепер водіям доводиться терпіти, окрім поганої дороги, додаткові незручності, адже через ремонт підрядники організували рух в реверсному режимі. Наразі почали знімати верхній шар старого асфальту. Важливою складовою капремонту дороги є узбіччя. Дерева та кущі мають не заважати водіям, зокрема, не перекривати дорожні знаки. Тут норм поки що дотримуються.

Капітальний ремонт шляху передбачає повну заміну дорожніх знаків, нанесення розмітки та освітлення на певних ділянках.

Шар нового асфальту сягатиме до 30 сантиметрів товщини, обіцяють в обласній службі автомобільних доріг. Всю ділянку шляху на території Дніпропетровської області між собою розділили два переможця в тендерних торгах – це ТОВ «Автомагістраль – Південь» та ТОВ “ОНУР КОНСТРУКЦІОН. Минулого року цей же підрядник реконструював міст на Н-23 через річку Чортомлик, який провалився у травні 2020 року.

Нагадаємо, тендер на ремонт траси з’явився на Прозоро 8 червня 2021 року. Аукціони по семи лотам пройшли 5 серпня. З бюджету області були готові виділити на капітальний ремонт траси 6 983 405 839 грн. В ході торгів сума трохи зменшилася до 6,5 мільярдів. Згідно умовам тендеру, ремонт має бути завершений до 31 грудня 2022 року.

Також нагадаємо, що вже відремонтовані у Дніпропетровській області 23,4 км від м. Кривий Ріг до межі з Кіровоградською областю.

Трохи детальніше – в сюжеті нижче:

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Ремонт будівлі Краєзнавчого музею Нікополя: ціна питання і обґрунтування

Зруйновану дорогу Нікополь-Малософіївка-Божедарівка відремонтують (відео)

Ділянка дороги на Нікополь із Запоріжжя майже готова до введення у експлуатацію (фото)

To Top