Купити квартиру в Дніпрі

Допомога населенню
1917
1917

Російські війська обстріляли Нікополь 1 травня – вечірнє звернення Олександра Саюка (фото)

обстріляли Нікополь 1 травня

Російські загарбники обстріляли Нікополь 1 травня. На щастя обійшлося без загиблих та поранених.

Про це повідомив у своєму вечірньому зведенні міський голова Олександр Саюк, передає Nikopolnews.

Шановні нікопольці! 1 травня, понеділок закінчується. Вранці російські війська здійснили обстріл Нікополя. На щастя без поранених та загиблих на зараз, написав мер.

обстріляли Нікополь 1 травня 1

Внаслідок ворожого обстрілу було пошкоджено 1 приватний будинок, 1 господарчу споруду. Також пошкоджені лінії електропередач. За словами Олександра Саюка, фахівці працюють над їх відновленням.

Якщо вам потрібна допомога, будь ласка, звертайтесь до кол-центру за номерами:

  • 0566696061 (з 7:00 до 19:00)
  • 0684952584 (з 7:00 до 19:00)
  • 0800504105 – цілодобово

В місті працює вся інфраструктура. Комунальні підприємства виконують свою роботу.

Не ігноруйте сигнали тривоги, загроза обстрілів залишається.

Хочу побажати доброго вечора, спокійної ночі. Тримаймось, ми разом! Все буде Україна!, завершив звернення міський голова.

обстріляли Нікополь 1 травня 2

Раніше ми повідомляли, що мер Нікополя прокоментував діяльність УПЦ МП у місті.

Олександр Саюк сказав, що він знає про загальну ситуацію у державі і у нього теж є до неї питання. Що всі все розуміють. Але, за його словами, місцеве самоврядування – це не той орган, який змінює закони. Якщо місто ухвалить своє рішення, воно не матиме юридичної сили.

Загальна ситуація з цього питання в державі практично однакова. Всі все розуміють. Я від себе скажу, що в мене також є питання до цієї ситуації. Йде війна, гинуть українці, а ця проблема наразі не врегульована. Я бачу рішення деяких обласних та міських рад. Але місцеве самоврядування це не той орган, який приймає чи змінює закони, це виконавчий орган. Тому якщо на рівні держави буде прийнято закон, який врегульовує діяльність тих чи інших конфесій, то ми його виконаємо. Наразі є проєкт рішення внесення змін до Закону України «Про забезпечення зміцнення національної безпеки у сфері свободи совісті та діяльності релігійних організацій». Якщо його буде ухвалено, то ми його виконаємо. Ми можемо ухвалити своє рішення щодо заборони їх діяльності, але воно не матиме юридичної сили, пояснив Олександр Саюк.

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×