178
178

Спортсмени Нікополя здобули призові місця на змаганнях (фото)

Спортсмени Нікополя

Спортсмени Нікополя здобули призові місця на міжнародних та всеукраїнських змаганнях. Повідомляє Nikopolnews.

Гімнастика

27 травня у німецькому місті Грабен-Нойдорф пройшов міжнародний турнір з художньої гімнастики, де вихованка ДЮСШ «Електрометалург» Олександра Грішина посіла 3 місце серед 25 команд-конкурентів.

«28 травня у Києві стартувала відкрита першість СК «BabyMiss» з художньої гімнастики, переможцем якої стала спортсменка ДЮСШ «Електрометалург» Анастасія Поган», розповіла Наталія Мороз.

Цими вихідними завершився відкритий турнір ДЮСШ Дерюгіних, де виборола  срібну нагороду наша гімнастка – Дар’я Ващенко.

Спортсмени Нікополя здобули призові місця на змаганнях: фото

Дзюдо

27 травня в місті Еcht (Нідерланди) пройшов міжнародний турнір з дзюдо. Вихованець НДЮСШ «Трубник» Михайло Фельдман серед юнаків U15 в ваговій категорії 55 кг. став срібним призером змагань.

Скелелазіння

28 травня у Києві пройшов молодіжний чемпіонат України зі скелелазіння.

«Вітаємо вихованця НДЮСШ «Трубник» Дмитра Кравченка та його тренерів-викладачів Вікторію Лось та Олену Александрову з срібною медаллю на молодіжному чемпіонаті України зі скелелазіння у дисципліні болдеринг серед юніорів», розповіли у ДЮСШ «Трубник».