Купити квартиру в Дніпрі

Допомога населенню
2346
2346

Третя платіжка за газ: інформація для мешканців багатоповерхівок та гуртожитків Нікополя

Третя платіжка за газ: інформація для мешканців багатоповерхівок та гуртожитків Нікополя

Інформація для мешканців багатоповерхівок та гуртожитків Нікополя щодо ТО газових мереж оприлюднена Нікопольською міською радою. Її надали у компанії «Газмережі», передає Nikopolnews.

Дніпропетровська філія «Газмережі», яка надає послуги з розподілу газу на території Дніпропетровської області (крім м.Дніпро та м.Кривий Ріг), продовжує інформувати мешканців багатоповерхівок та гуртожитків регіону щодо особливостей надання послуг з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання (ТО ВБСГ) у багатоквартирних будинках (гуртожитках), – йдеться у повідомленні

Третя платіжка за газ: інформація для мешканців багатоповерхівок та гуртожитків Нікополя

Третя платіжка за газ: інформація для мешканців багатоповерхівок та гуртожитків Нікополя 

Чи можна не укладати договір на ТО?

Згідно з Постановою НКРЕКП, у грудні 2023 року всі балансоутримувачі і співвласники багатоквартирних будинків, які не мали існуючих договорів, повинні були подати заявку на приєднання до Колективного договору в особі уповноваженого представника, а ті співвласники багатоквартирних будинків, які не подали заявку, вважаються автоматично приєднаними до Типового договору з Оператором ГРМ.

До того ж, мешканці Дніпропетровщини можуть обрати й іншу обслуговуючу організацію, але обраний виконавець повинен мати дозвіл на проведення робіт. Тоді впродовж 15-ти днів з моменту підписання угоди з іншою компанією уповноважена особа має повідомити про це Дніпропетровську філію «Газмережі» та розірвати угоду, укладену за замовчуванням.

Де переглянути вартість технічного обслуговування і коли його виконають у будинках споживачів?

Дніпропетровська філія «Газмережі» вже сформувала орієнтовний кошторис ТО внутрішньобудинкових систем газопостачання у будинках споживачів. Точні суми буде визначено після проведення перших робіт на об’єкті.

Кошторис та графік проведення робіт опубліковані на офіційному сайті компанії у розділі «Важлива інформація». Про початок робіт балансоутримувачів та співмешканців буде проінформовано завчасно.

Як розраховувався тариф на ТО?

Тариф був сформований на підставі Методології розрахунку граничних рівнів вартості виконання видів робіт та послуг з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання багатоквартирних будинків, а також самих граничних вартостей робіт на 2024 рік. Дані документи затверджено держрегулятором – НКРЕКП.

Як буде здійснюватись оплата?

Є два варіанти оплати, які будуть визначені під час укладання договору:

  1. Єдиний платежем управителем від імені усіх співвласників і за їх рахунок.
  2. Окремі рахунки від кожного мешканця.

Важливо: розрахунки на оплату будуть надаватись у тому місяці, у якому буде проводитись технічне обслуговування за визначеним графіком.

З якою періодичністю будуть надходити рахунки на оплату?

Періодичність робіт залежить від строку експлуатації мереж. Так, внутрішньобудинкові мережі, строк експлуатації яких складає до 25 років, мають обслуговуватись раз на 5 років. Якщо строк експлуатації понад 25 років – раз на 3 роки.

Відповідно, платіжка за ТО надходитиме раз на 3/5 років. Рахунки на оплату будуть надані Дніпропетровською філією «Газмережі».

З першою частиною інформаційної добірки, споживачі блакитного палива області можуть ознайомитися за посиланням

Ще новини Нікополя: Заплатив за розподіл газу, а сума до сплати не зникає: нікопольцям розповіли, чому і як діяти

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×