Туристи з Нікополя відвідали невизнане Придністров’є

Туристи з Нікополя організованою групою з 32 осіб відвідали Придністров’я – самопроголошену “державу”, яка визнається світовою громадськістю частиною Молдови. Туроператором вояжу виступив відомий в сфері перевезень Максим Рожков.

Про цю подорож нікопольців Nikopolnews дізнався з матеріалу, опублікованого на сайті Новини Придністров’я. Автор статті хвалить свою батьківщину і розповідає про позитивні враження про неї у гостей.

У Придністров’ї туристи з Нікополя відвідали Дубоссарську ГЕС, Бендерську фортецю, а також прогулялися Тирасполем, побували в Катерининському парку і місцевих магазинах, зокрема відвідали магазин «Тиротекс», що торгує постільною білизною. Спробували місцеву кухню – суп зама, плацинди тощо.

Виявилося, це вже друга організована поїздка нікопольців до Придністров’я цього літа. Спочатку Максим Рожков приїхав в Тирасполь сам – на розвідку. Через місяць привіз групу з 40 чоловік, а пізніше набрав ще бажаючих.

«Для нас закрили поїздки в Європу, а з травня в Придністров’ї кордони відкриті. Це наші сусіди. Це близько, зручно, комфортно і не потребує додаткової підготовки документів», – зазначив Максим Рожков і заявив, що його компанія планує розширювати маршрути до Придністров’я.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Скелелази з Нікополя виступлять на ЧС у Росії

У Нікополі помер відомий скульптор (фото)

Початок будівництва залізниці біля Нікополя – краєзнавець назвавши дату і показавши фото

 

 

To Top