У Нікополі відремонтують дороги на п’яти вулицях за 3 млн: список

У Нікополі заплановано поточний ремонт дорожнього покриття на п’яти вулицях міста, передає Nikopolnews, посилаючись на сайт державних закупівель Прозоро, де розміщено відповідний тендер.

Тендер на Прозоро з’явився 22 липня, а сьогодні, 7 серпня, проходить аукціон. Скоро ми дізнаємось, хто отримає підряди на поточний ремонт доріг на суму майже три мільйони гривень. Тендер розбито на 5 лотів. Цілком вірогідно, що підрядників буде декілька.

Замовником робіт виступає управління благоустрою, інфраструктури і комунального господарства Нікопольської міської ради в особі Всеволода Зінченка. З міського бюджету готові виділити 2 748 000 гривень. Можливо, сума трохи зменшиться в ході торгів.

Заплановано поточний ремонт доріг за такими адресами:

  • 830 квадратних метрів дорожнього покриття по вулиці Мініна від Патріотів України до будинку № 10. Вартість 650 000 гривень.
  • 320 квадратних метрів дорожнього покриття по вулиці Одеській від вулиці Чехова до будинку № 39. Вартість 260 000 гривень.
  • 833 квадратних метрів дорожнього покриття по провулку Ранковий від вулиці Піддубного до вулиці Мічуріна. Вартість 650 000 гривень.
  • 972 квадратних метрів дорожнього покриття вулиці Софіївська від вулиці Довгалівська до вулиці Мистецька з розвилками. Вартість 700 000 гривень.
  • 654 квадратних метрів дорожнього покриття по вулиці Терська від вулиці Довгалівська до вулиці Бризова. Вартість 488 000 гривень.

Згідно умовам тендеру, роботи повинні бути завершені до 31 грудня 2021 року.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

У Нікополі біля моргу встановлять бетонний паркан

Де у Нікополі зараз ремонтують дороги (фото)

Ділянка дороги на Нікополь із Запоріжжя майже готова до введення у експлуатацію (фото)

To Top