Виставка художника із Нікополя проходить у Запоріжжі

У Запоріжжі, у Виставковому залі Спілки художників показують «Творчі метаморфози» нікопольського художника Костянтина Поддубко, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на запорізьке видання Индустриалка.

63 картини, створені за більш, ніж 30 років занять творчістю, показав 62-річний художник на своїй ретроспективній персональній виставці. Вона працює у Виставковому залі Спілки художників, що на б. Центральному, 3, до кінця серпня.

Виставку вже показували в Дніпрі і в Енергодарі. Її презентувала дружина художника Лілія Поддубко, сам автор приїхати не зміг.

Наголошується, що це вже друга персональна виставка Костянтина Поддубко в Запоріжжі.

– Запоріжжя зіграло велику роль у долі Костянтина Поддубко. (Родом він з Криму). Він служив тут в армії. А, значить — відвідування виставок, музеїв, театрів, це було обов’язково в кінці 1970-х років. В художньому музеї та в цьому виставковому залі був представлений цвіт колір запорізьких художників. Костянтин, тоді молодий юнак після закінчення художнього училища, ходив і вчився у них. Потім він тут ще й працював. Він не тільки художник, але і педагог. Викладав у Запорізькій політехніці художні дисципліни, — розповіла Лілія Поддубко.

Після армії продовжив навчання в Харківському художньо-промисловому інституті. Де і склався наш сімейний тандем. Взагалі, сім’я для нього — це найголовніше в житті. Ми сіли сорок років тому за одну парту в інституті, так і йдемо по життю. Одружилися після першого курсу. На другому курсі у нас вже народилася дитина, – додала дружина живописця.

На виставці багато картин з різними сюжетами, в тому числі ті, що відображають дух часу. Частина робіт написана так, як ніби картина затягнена серпанком, що додає якусь казковість і романтичність. Перламутровий живопис — кажуть глядачі про такі твори. Це «фішка» творчості Костянтина Поддубко.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Сергій Катран – художник з Нікополя надихається чайним грибом в Москві (фото)

А ви знали? Найепатажніший режисер України – уродженець Нікополя! (відео)

Нікополь успішно взяв участь у парусній регаті яхт на Кубок ДП «НАЕК «Енергоатом»

 

To Top