Чверть мільйона гривень втратив бюджет Червоногригорівської селищної ради через махінації

На Нікопольщині прокуратура вимагає визнати недійсними угоди на постачання газу для закладів освіти, за якими безпідставно сплачено майже 250 000 гривень бюджетних коштів, передає Nikopolnews, посилаючись на прокуратуру у Дніпропетровській області.

Господарським судом Дніпропетровської області відкрито провадження за позовною заявою Нікопольської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Червоногорівської селищної ради Нікопольського району до товариства з обмеженою відповідальністю про визнання недійсними семи додаткових угод на постачання газу та стягнення майже 250 000 гривень безпідставно сплачених бюджетних коштів.

Прокуратурою встановлено, що за результатами проведених торгів між виконавчим комітетом селищної ради та товариством-постачальником укладено договір про закупівлю природного газу для закладів освіти. Проте надалі між замовником та постачальником укладалися додаткові угоди, якими ціни безпідставно підвищувалися. Це й стало підставою для звернення прокуратури до суду.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

У Нікополі закуплять люків на чверть мільйона

У Нікополі виділять з бюджету допомогу держпідприємству для усунення підтоплення на Новопавлівці

 

To Top