5 /5
Based on 5 ratings
100%
2594
Січеславська
2594

Мешканців Кривого Рогу знову переселяють із потенційно небезпечних районів

Мешканців Кривого Рогу знову переселяють із потенційно небезпечних районів

Мешканців Кривого Рогу знову переселяють із потенційно небезпечних до більш безпечних районів, передає Nikopolnews, посилаючись на Криворізьку міську раду.

У зв’язку з можливим наближенням ворогу, мешканцям району Інгульця рекомендують переїхати в північну частину міста. Для безпеки життя містянам краще евакуюватися до Північних районів міста – Саксаганського, Покровського та Тернівського. Наші військові будуть стримувати ворожі частини на підступах до міста. Але у зв’язку з можливим наближенням ворогу, за командою Збройних Сил України Військовою адміністрацією міста Кривий Ріг прийнято рішення рекомендувати жителям Інгульця переїхати в північну частину міста, – повідомляє Криворізька міськрада.

Тим, хто не зможе розміститися у друзів або у родичів, будуть надані місця у приміщеннях гуртожитків, дитячих садочків, шкіл та Палаців культури у північних районах Кривого Рогу.

Людей просять брати с собою документи, мобільні телефони с зарядними пристроями, ліки, ковдри, подушки та, у кого є, спальні мішки та матраци для розміщення. Харчування буде забезпечено.

Перевезення здійснюватиметься дизель-генераторними тролейбусами та автобусами.

Під час відсутності мешканців в домівках, в мікрорайоні буде посилено охорону громадського порядку.

Евакуація проходить 10 березня, з 8:00 до 18:00.

Телефон гарячої лінії для довідок: 1520.

У Кривому Розі мешканців переселяють із небезпечних районів

В Енергодарі починається евакуація цивільного населення

Евакуація з Енергодару – 9 березня погоджено зелений коридор

To Top
Ще новини ⬇