5 /5
Based on 5 ratings
100%
6172
Січеславська
6172

Під Кривим Рогом на мінах підірвалася ворожа диверсійна група

Під Кривим Рогом на мінах підірвалася ворожа диверсійна група

Під Кривим Рогом на мінах підірвалася ворожа диверсійно-розвідувальна група. Про це Nikopolnews повідомляє, посилаючись на місцеве видання Перший Міський, яке, в свою чергу, посилається на командування тероборони Кривого Рогу.

Зупинені силами ЗСУ на далеких підступах до Кривого Рогу окупаційні війська намагаються проникнути ближче до міста невеликими групами, а також направляють розвідувальні групи на відібраних у жителів окупованих районів автомобілях. Всі такі спроби на даний момент успішно припиняються. Ефективну роль в обороні відіграють і мінні загородження, встановлені ЗСУ.

Під ранок 22 березня на одному з таких загороджень на підступах до Кривого Рогу підірвався автомобіль з ДРГ ворога і зброєю. Наразі вивчаються знайдені у залишках автомобіля документи.

Під Кривим Рогом на мінах підірвалася ворожа диверсійна група

У зв’язку з масовим мінуванням територій для недопущення ворога, всі жителі Кривого Рогу і Криворізького району зобов’язані максимально суворо дотримуватися правил пересування по місцевості за межами населених пунктів.

ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

  • пересування транспорту будь-якими територіями району (у тому числі, полями, посадками, балками, тощо) та польовими дорогами, за винятком основних доріг загального користування між населеними пунктами;
  • індивідуальне пересування за межами населених пунктів поза дорогами загального користування;
  • виїзд сільгосптехніки на поля та ремонтної техніки підприємств будь-яких форм власності без попереднього погодження з головами ОТГ, яким дозвіл видаватиме командування військових;
  • перегін худоби та вигул тварин за межами населених пунктів без погодження з головами ОТГ (за процедурою);
  • збирання та заготівля дров та будь-які інші види робіт за межами населених пунктів та доріг загального користування.

З метою запобігання демаскування мінних полів та прилеглих укріпрайонів мінні загородження НЕ ЗАВЖДИ МАРКУЮТЬСЯ І НЕ ЗАВЖДИ ПОЗНАЧАЮТЬСЯ ПОПЕРЕДЖУВАЛЬНИМИ ЗНАКАМИ!

Усі підступи до Кривого Рогу заміновано

На Нікопольщині продовжують посилювати інженерні спорудження і мінні поля

«З боку Нікополя, Марганця, Апостолового все заблоковано» — голова облради про ситуацію на Дніпропетровщині

 

To Top