Купити квартиру в Дніпрі

Допомога населенню
9706
9706

«Мати вдома скотч і щільну тканину, запастися водою, продуктами, ліками» – Сергій Лисак про можливий теракт на ЗАЕС

«Мати вдома скотч і щільну тканину, запастися водою, продуктами, ліками» - Сергій Лисак про можливий теракт на ЗАЕС

Начальник ДніпроОВА Сергій Лисак, коментуючи можливий теракт на ЗАЕС, надав рекомендації мешканцям Дніпропетровщини, передає Nikopolnews.

Ми пережили непросту ніч. Знаю, було багато хвилювань через можливий теракт росіян на Запорізькій АЕС. Нині у нас все добре. Радіаційний фон у нормі. Але ворог не має ані совісті, ані здорового глузду. Загроза існує. Тому слід бути готовими, – написав Лисак

Він зазначив, що фахівці радять мати вдома скотч та щільну тканину, якими можна герметизувати приміщення. Запастися їжею і водою на кілька днів. Підготувати аптечку, змінний одяг й взуття, радіоприймач на батарейках, респіратори. Зібрати «тривожну валізу» із документами та найнеобхіднішими речами.

Якщо аварія станеться, негайно будуть запущені плани реагування. Їх відпрацювали на навчаннях, – запевняє начальник ОВА

Зона забруднення залежатиме від багатьох чинників. Серед них – інтенсивність викиду та напрямок вітру. В будь-якому разі, найперша рекомендація – бути в приміщенні, закривши всі вікна, двері та щілини. Слухати офіційну інформацію та виконувати вказівки.

Якщо буде потрібно приймати йодид калію чи евакуюватися – повідомимо. Головне зараз – зберігати спокій, – додав Сергій Лисак

Ще новини ЗАЕС:

 

To Top
Ще новини ⬇
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×