Купити квартиру в Дніпрі

Допомога населенню
247
247

У Дніпрі підрядник хотів нажитися на «реконструкції» спортивного палацу під час війни

У Дніпрі підрядник хотів нажитися на «реконструкції» спортивного палацу під час війни

У Дніпрі підрядник хотів нажитися на «реконструкції» спортивного палацу «Метеор» під час війни. Прокурори попередили витрачання 1,3 млрд грн з бюджету, передає Nikopolnews.

Дніпропетровською обласною прокуратурою у судовому порядку в інтересах держави оскаржено договір з реконструкції спортивного палацу «Метеор» у м. Дніпро.

Встановлено, що у листопаді 2021 року між Департаментом капітального будівництва облдержадміністрації та товариством з обмеженою відповідальністю укладено договір щодо реконструкції спортивного палацу на суму понад 1,3 млрд грн.

Товариство взяло на себе зобов’язання до кінця 2023 року здійснити реконструкцію, отримавши як аванс понад 28 млн грн на придбання будівельних матеріалів.

Безпідставно посилаючись на введення у державі воєнного стану, товариство не мало наміру виконати роботи у встановлений договором строк, а їх метою було лише утримання бюджетних коштів.

З метою захисту інтересів держави прокуратура звернулася до суду з позовом. У процесі розгляду справи товариством повернуто аванс та розірвано укладений договір.

У зв’язку з цим вдалося попередити витрачання бюджетних коштів на зазначену суму.

Ще новини Дніпропетровщини: У Нікополі і Марганці під час повномасштабної війни будували басейни – Громадський контроль (відео)

To Top
Ще новини ⬇
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×