Січеславська

«В полон не берем»: як звільняли села на кордоні з Дніпропетровщиною і як живеться людям після «денацифікаторів»

«В полон не берем»: як звільняли села на кордоні з Дніпропетровщиною і як живеться людям після «денацифікаторів»

«Їх сюди ніхто не кликав»… «Я бажаю, щоб голого Путіна підвісили у посадці»… Таке і тому подібне кажуть мешканці прифронтової Херсонщини, що межує з Дніпропетровщиною. Як українські війська звільняли території на кордоні з Дніпропетровщиною і як тепер живеться людям у деокупованих населених пунктах, показали у великому сюжеті журналісти «Крим Реалії», передає Nikopolnews.

Наприкінці квітня мешканці Нікопольського району регулярно чули гучні звуки бою. Як раз на той приблизно період і припадають активні бойові дії, в ході яких було звільнено декілька сіл на Херсонщині. Селище ж Нововоронцовка було звільнено ще раніше – близько 1,5 місяці тому. Зараз лінія фронту проходить за Осокорівкою.

6 10

Журналісти «Крим Реалії» побували у Нововоронцовці, Князівці, Малій Шестерні на Херсонщині, а також у селі Мар’янському на Дніпропетровщині, де було розстріляно з «Градів» човен з цивільними людьми. Нагадаємо, тоді загинули троє дорослих і дитина.

В сюжеті ми бачимо розбиті будинки і безпорадних людей, які все життя працювали, аби мати затишне житло. Тепер вони не знають, як будуть жити далі, адже ні сил, ні грошей відновлювати знищене війною, у них немає.

1 26

Кореспонденти поспілкувалися з тими, хто пережив окупацію, хто побував під обстрілами і втратив рідних. А також – з нашими Захисниками, що звільняли ці території. Українські військовослужбовці розповіли, як це було і чому вони більше не беруть росіян в полон.

Сюжет показує війну і її наслідки – як воно є. Віримо, що українцям вдасться знищити морок, який прийшов на нашу мирну землю, до наших працелюбних людей. Наближаємо Перемогу разом – кожен на своєму місці. Дякуємо колегам за сюжет.

«ЗСУ здійснюють повзучий наступ» — що відбувається на кордоні з Дніпропетровщиною у Нововоронцовській громаді

«Сьогодні було найспекотніше, але лінія фронту там же» — новини з Нововоронцовки, що на кордоні з Дніпропетровщиною

«Було жахливо, є жертви серед цивільних» — новини з Нововоронцовки, що на кордоні з Дніпропетровщиною

To Top