5 /5
Based on 5 ratings
100%
1345
Січеславська
1345

Ворожі війська стримуються на далекому периметрі – Олександр Вілкул про ситуацію в регіоні

Обстріли весь день і всю ніч, є загибла, важко поранена дитина – Вілкул про ситуацію на кордоні з Дніпропетровщино

Начальник військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул про ситуацію в регіоні розповів вранці 28 квітня і у вечірньому брифінгу напередодні, передає Nikopolnews. Нагадаємо, останніми днями Генштаб повідомляє про активізацію військ окупантів у Криворізькому напрямку. Проте, ЗСУ добре роблять свою роботу і не підпускають ворога до кордонів з Дніпропетровщиною.

За словами Олександра Вілкула, станом на ранок 28 квітня у Кривому Розі все спокійно.

Ситуація у Кривому Розі та Криворізькому регіоні перебуває під повним контролем ЗСУ та Військової адміністрації. Ворожі війська успішно стримуються на далекому периметрі. Найближчі точки бойових зіткнень – 50 км від міста і далі.

Не розкриваючи воєнної інформації – 27 квітня наші попрацювали дуже добре на попередження, – поділився гарною новиною Вілкул.

При  цьому орки продовжують масовані обстріли мирних територій. В ніч на 27 квітня потрапили в елеватор у Криворізькому районі та об’єкт енергетичної інфраструктури у районі Зеленодольська – на цих об’єктах ніколи не було військових. Окупанти проводять тактику випаленої землі.

Також вдень велися обстріли в районі населених пунктів на кордоні Херсонської області та Криворізького району. Тричі обстріляли касетними снарядами Велику Кострому на кордоні з Херсонщиною. Жертв немає.

Разом із військовими продовжуємо роботу щодо зміцнення наших позицій. Останнім часом оборона міста та регіону ще значно посилилася. Ми готові до будь-якого розвитку подій, – розповів Олександр Вілкул.

Він також повідомив, що з 27 квітня у Кривому Розі проїзд у комунальному транспорті безкоштовний не лише для всіх мешканців міста, а для всіх. У тому числі – військових, переселенців, мешканців Криворізького району.

Крім того, на сесії міськради створено комісію з перейменування топографічних назв, насамперед пов’язаних із росією та білоруссю.

Хтось скаже, що не на часі, є питання важливіші. Але не може бути у Кривому Розі вулиць Московська, Волгоградська або особливо Бурятська, коли за 50 кілометрів від міста стоять підрозділи орків із Бурятії, – аргументував свою позицію Вілкул, який, нагадаємо, до повномасштабної війни був прихильником “руського миру”.

«Масово обстріляли з реактивних систем» — Олександр Вілкул про нічні обстріли Криворізького району

«Напружено, але ситуація контрольована» — Олександр Вілкул про стан справ на підступах до Кривого Рогу

Ворог готує наступ на Кривий Ріг, але ми готові – Вілкул

To Top
Ще новини ⬇