
У Нікополі 4 лютого відключили воду в одному з районів міста. Мешканців просять мати запас води.

Створено новий водоканал у Марганці. Тепер людям треба перезаключити договори.

У Марганецькій громаді 2 лютого тимчасово призупинено подачу води.

У Нікополі 2 лютого відключили воду в одному з районів міста.

У Марганці запроваджені вимушені обмеження з подачі електроенергії.

Подача води на Марганець повністю припинена 1 лютого.

У Нікополі 31 січня відключили воду ще в одному районі міста.

У Марганці змінився надавач послуг водопостачання. Мешканцям повідомили про технічні зміни з 01 лютого 2026 року.

У Нікополі 27 січня відключили воду в одному з районів міста.

У зв’язку із відсутністю світла і води у Марганці мешканцям нагадали про пункти незламності.

У Нікополі 26 січня відключили воду в одному з районів міста.

Мешканців Нікополя просять мати запас води. Враховуючи безпекову ситуацію, про це нагадують жителям прифронтового міста.