5 /5
Based on 5 ratings
100%
2963
Україна
2963

Дітей з Енергодара вивозять до Москви – ЗМІ

Дітей з Енергодара вивозять до Москви – ЗМІ

Дітей з Енергодара вивозять до РФ, зокрема до Москви. Про це пише Медіа-центр Енергодар, посилаючись на проросійські ЗМІ, передає Nikopolnews.

Зазначається, що в Енергодарі окупанти вигадали нову причину, аби вивозити дітей до рф.

Російські загарбники почали вивозити енергодарських дітей до росії під приводом проведення додаткового медичного обстеження. Як повідомляють проросійські медіа, першу групу дітей з Енергодара повезли до москви вчора, 13 березня.

У грудні та лютому росатом направляв в Енергодар групу працівників федерального медико-біологічного агентства рф, аби ті проводили профілактичний огляд та диспансеризацію працівників Запорізької АЕС та «всіх бажаючих», у тому числі й дітей. За підсумками цього огляду росіяни направили перших п’ятьох дітей з Енергодара до медичних закладів ФМБА росії «для проведення дообстеження та лікування».

Нагадаємо, окупанти вже не вперше роблять енергодарських дітей своїми заручниками. Восени рашисти вивезли сотні дітей з нашого міста та найближчих населених пунктів до таборів Криму та Краснодарського краю рф. Згодом загарбники поставили батьків перед фактом, що діти «затримуються на відпочинку в росії на невизначений термін», наказали передати теплі речі та «заспокоїли», що діти ходитимуть там до школи, – пише Медіа-центр Енергодар

Ще новини Енергодара:

Дітей з Енергодара вивозять до Москви – ЗМІ Встановити додаток

To Top
Ще новини ⬇
Головна
Назад
Розділи
Важливі
Lite
Пошук
×