Купити квартиру в Дніпрі

Допомога населенню
362
362

Росіяни умисно відкладають ремонт на ЗАЕС – МАГАТЕ

Росіяни умисно відкладають ремонт на ЗАЕС МАГАТЕ

Росіяни умисно відкладають ремонт на ЗАЕС. Вчора майже на 5 годин cтанція втратила зв’язок з останньою магістральною лінією електропередач.

Про це повідомила прес-служба МАГАТЕ, передає Nikopolnews.

Відключення електроенергії та повідомлення про військові дії в Україні з’явилися після того, як раніше цього тижня ЗАЕС відклала планове технічне обслуговування деяких систем безпеки реактора через «загальну ситуацію в околицях станції».

Генеральний директор МАГАТЕ Рафаель Гроссі сказав, що це був другий випадок за останні тижні, коли на ЗАЕС відклали ремонт на майданчику. Це посилило занепокоєння щодо ядерної безпеки.

Росіяни умисно відкладають ремонт на ЗАЕС

3304155

«Увага світу справедливо зосереджена на триваючій небезпеці ураження найбільшої в Європі атомної електростанції або втрати електроенергії за її межами. Але є кілька інших складних сфер, за якими ми повинні продовжувати уважно стежити, щоб допомогти запобігти ризику ядерної аварії, включаючи обслуговування, а також укомплектування персоналом і наявність запасних частин. Усі вони є частиною нашої глибокої стурбованості щодо ядерної безпеки та безпеки на станції», сказав Рафаель Гроссі.

Читайте також: ЗАЕС залишатиметься без резервного живлення щонайменше тиждень – МАГАТЕ

To Top
Розділи
Назад
Важливі
Новини
Lite
Допо-га
×