5 /5
Based on 5 ratings
100%

Купити квартиру в Дніпрі

181
181

Слово капелана Нікопольського гарнізону: Воскресіння Христове

Капелан Нікопольського гарнізону ігумен Меркурій Скороход звернувся з промовою до військових та парафіян, передає Nikopolnews.

«Дорогі Брати і Сестри! Христос Воскрес! В сьогоднішні дні, як і майже дві тисячі років поспіль, Всесвіт прославляє Воскреслого Спасителя Христа-Життєдавця. Це подія внечасова, хоча і трапилась в конкретний час та в конкретному місці. Собою вона охоплює і робить своїми причасниками всі покоління у всі часи. Серця наші наповнюється невимовною радістю і подякою, за те що у спокутному подвигу Христа ми отримали запоруку вічного життя.

Христос Воістину Воскрес! В цих словах, згідно вченню апостола Павла, є основа всього нашого християнського віровчення: нашої віри, надії і любові. В них ми знаходимо і бачимо сенс нашого життя, яке дякуючи «Живоносній Смерті» і «Триденному Воскресінню» віднині є вічним. Апостол Павло сказав: «Якщо Христос не воскрес, тоді марна й проповідь наша, марна й віра ваша» (1Кор.15:14). І в доказ його слів, його віри є свідчення про його особисте навернення Христом-Воскреслим, за сповідування Якого, врешті, апостол Павло віддав своє життя.

Слово капелана Нікопольського гарнізону: Воскресіння Христове

Нікопольського

Як лякає і страшить нас смерть! Людині здається, що з її відходом спускається чорний, непроникний занавіс, наступає небуття і кінець всьому. Однак смерті немає – за нею – світло Воскресіння.

І Христос показав, і довів нам це Своїм прикладом. В своєму житті кожна людина проходить через випробування, страждання і гіркоту поразки. Ми дуже часто говоримо про торжество несправедливості, про перемогу зла над добром. Багато людських доль розбилося об таємницю могутності зла. Однак не треба впадати в розчарування і відчай. Слід завжди пам’ятати, що зло уже поборене. Воно переможене Воскресінням Христовим. За Хрестом слідує воскресіння. Христос воскрес із мертвих і тим самим переміг зло. Щоб бути співпричастниками цієї перемоги, ми повинні бути разом з Христом, і тоді за нашим хрестом завжди буде воскресіння, за примарною перемогою зла – істинна перемога добра, за скорботою – радість»

Корисні посилання дивіться нижче

НСН у Телеграм

To Top
Ще новини ⬇
Головна
Назад
Розділи
Важливі
Lite
Пошук
донат
×