Екс-начальник поліції Нікополя очолив поліцію Мелітополя (фото)

У Мелітополі представили нового керівника районного управління поліції. Ним став добре знайомий нікопольцям правоохоронець, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на Національну поліцію в Запорізькій області.

Начальником Мелітопольського районного управління поліції призначений полковник поліції Андрій Бідило, який до цього вже працював на керівних посадах (у Нікополі та Дніпрі).

12 липня його представили особовому складу.

Андрій Бідило отримав вищу юридичну освіту — у 2010 році закінчив Київський національний університет внутрішніх справ. З 2013 по 2015 рік Бідило обіймав посаду заступника начальника відділу дільничних інспекторів міліції управління громадської безпеки ГУНП. У 2015 році обіймав посаду начальника управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції у Дніпропетровській області. Поліцію Нікополя він очолив восени 2018 року.

Зазначається, що останній раз керівництво Мелітопольського РУП змінювалося зовсім недавно – в травні 2021 року. Тоді представили Дмитра Клименко.

Нагадаємо, Андрій Бідило, ставши начальником поліції Нікополя, на зустрічі з журналістами озвучив дві основні завдання: розкриття вбивства 13-річної Єлизавети Корешнікової і боротьба зі збутом наркотиків.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Вбивця на волі: 3 роки з дня загибелі Лізи Корешникової у Нікополі

Як у Нікополі відзначили День Національної поліції (фото, відео)

Обережно, вода! На Нікопольщині поліція проводить рейди

 

To Top