Нікопольці заборгували за газ 15 мільйонів гривень

Побутові клієнти «Дніпропетровськгаз Збут» заборгували за газ понад 350 млн грн, Нікополь – серед лідерів за кількістю боржників, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на пресслужбу компанії.

У компанії «Дніпропетровськгаз Збут», яка працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», продовжують фіксувати низький рівень розрахунків своїх клієнтів за спожите блакитне паливо. Заборгованість побутових споживачів перед постачальником перевищує 350 млн грн.

У компанії відзначають, що в даний час зміни в законодавстві дозволяють відключати боржників від газопостачання. Заборона відключення буде діяти в тих регіонах, які увійдуть до «червоної» карантинної зони.

Лідерами з несплати є жителі великих міст:

  • Дніпро (понад 135 млн грн боргу)
  • Кривий Ріг (понад 65 млн грн)
  • Кам’янське (майже 45 млн грн)
  • Нікополь (понад 15 млн грн)
  • Новомосковськ (близько 8 млн грн)
  • Павлоград (майже 6 млн грн).

Всього в компанії за півроку майже 100 тисяч споживачів жодного разу не заплатили за використаний ресурс. З таких найбільших боржників і починають відключення від газопостачання. Перший крок до цього – письмові повідомлення неплатникам. «Дніпропетровськгаз Збут» вже направив понад 20 тис. попереджень про відключення газу на загальну суму понад 70 млн грн.

Якщо регіон увійде до «червоної» карантинної зони, постачальник збереже право подавати на злісних неплатників до суду. І в разі стягнення боргу через суд, крім суми заборгованості клієнту доведеться сплатити ще й судовий збір, а це більше 2000 гривень. У ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» зазначають, що до таких методів боротьби з неплатниками в компанії вдаються в крайньому випадку і закликають споживачів не чекати відключення газу або судової тяганини, а укласти договір реструктуризації.

«Наші фахівці завжди зацікавлені врегулювати питання шляхом діалогу. Якщо споживач має істотну заборгованість і розуміє, що не може її погасити одним платежем, то компанія йде назустріч таким клієнтам і пропонує укласти договір реструктуризації. Тобто оплатити накопичені борги рівними частинами протягом визначеного в договорі часу. З початку року понад 300 домогосподарств скористалися такою можливістю», – зазначила директор ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» Юлія Кузьменко.

У компанії вдячні споживачам, які дотримуються платіжної дисципліни та щомісячно, не пізніше 25 числа, розраховуються за спожите блакитне паливо.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Нікопольцям погрожують відключати газ за борги

Нікопольцям пояснили, як заборгованість за послуги ЖКГ вплине на отримання пільг

Термінове звернення водоканалу до нікопольців

 

To Top