Педагог з Нікополя потрапила у ТОП-50 кращих вчителів України

Катерина Корзун, яка багато років пропрацювала у нікопольській школі №23, а нині працює в Олексіївській школі I-III ступенів Покровської сільської ради потрапила в ТОП-50 найкращих педагогів України!

Радісною новиною Катерина Корзун поділилася на особистій сторінці у Фейсбуці, передає Nikopolnews.

Зазначимо, що в ТОП-50 кращих вчителів України наша землячка потрапляє вже вдруге!

Емоції переповнюють! Вдруге я у ТОП-50 найкращих учителів України за версією Global Teacher Prize Ukraine! Дякую всім причетним до цієї перемоги. Усім, хто мотивує йти вперед, наповнювати себе духом творчості та ділитися цим з оточуючими. Усім, хто перетворює буденну педагогічну працю на важливу місію та змушує повірити, що Вчителі Важливі, – написала Катерина Корзун.

ТОП-50 найкращих вчителів – це щорічна національна премія. В цьому році анкети на конкурс відправили 3273 педагога. То ж потрапити у 50-ку найкращих – дуже почесно.

Катерина Корзун викладає в Олексіївській школі українську мову і літературу, використовуючи передові технології, а саме технології доповненої реальності.

Вона закінчила Нікопольське педагогічне училище (на сьогодні це коледж), а потім Криворізький державний педагогічний університет. За її плечима не одна вагома перемога у різних конкурсах.

Вітаємо землячку! Бажаємо успіхів у подальшому, натхнення, вдячних учнів.

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Стало відомо, скільки педагогів у Нікополі вже вакцинувалися від коронавірусу

Пісня уродженки Нікополя потрапила до ТОП-10 на MTV в США

А ви знали? Найепатажніший режисер України – уродженець Нікополя! (відео)

To Top