У Нікополі глухого пса залишили помирати в лісосмузі

У Нікополі черговий випадок жорстокого поводження з тваринами. Хворого і глухого пса ймовірно господарі вивезли в посадку і залишили там помирати. Сумну історію розповіла волонтер Олена Омельченко, яка зараз рятує собаку, передає Nikopolnews.

Викинути свою домашню собаку, бо захворів… Люди, ви перестали бути людьми! Нічого людського у вас немає… Лікувати відразу, рятувати – ось як має чинити людина. А ви чекали, що запалення у вухах само пройде? А коли не пройшло – викинули овчара в посадку на смерть від спраги і голоду… Ви хоч раз задумалися, що таке терпіти страшну вушну біль, коли гній струмком тече? А як воно домашній собаці помирати в посадці? Прокиньтеся! Поставте себе на його місце! – написала Олена.

Вона розповіла, що назвала пса Бураном. У притулку для собак його пролікують, вичистять вуха. Але повернути Бурану слух, на жаль, вже не вийде.

Практично щодня волонтери в Нікополі стикаються з такими чи подібними ситуаціями. Підбирають викинутих, хворих, старих тварин. Догляд за ними та лікування коштують чимало. Накопичуються борги за харчування і послуги ветеринарів. Тому Олена Омельченко звертається за допомогою до небайдужих. Якщо ви можете і хочете допомогти, реквізити нижче:

до Речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Била, душила і різала: у Нікополі до волонтерів потрапив понівечений пес

«Б’ють на сполох». Нікополь «тоні» у бездомних тваринах, а притулку потрібна допомога!

Не змогли пройти повз: у Нікополі знайшли збитого кота і рятують його

To Top