У Нікополі реалізували другий проєкт «Бюджету участі-2021» (фото)

У Нікополі реалізували вже другий проєкт-переможець «Бюджету участі-2021». Раніше були закуплені тест-смужки для дітей, що страждають на цукровий діабет, а на днях встановили спортивно-ігровий майданчик на території загальноосвітньої школи №16 (вулиця Довгалівська, 279).

Про це повідомляє пресслужба Нікопольської міської ради, передає Nikopolnews.

Цікаво, що авторка проєкту – колишня учениця цієї школи. Катерина Косарєва випустилася 20 років тому. А нещодавно побувала у рідній школі і була вражена.

– Мене дуже вразило, що за 20 років майже нічого не змінилося. Обладнання шкільного спортивного майданчика давно застаріло. Саме тому створення нового спортивно-ігрового простору, де діти різні за віком зможуть не тільки грати, але ще й займатися фізичним розвитком особливо актуально, – розповіла Катерина.

Встановлені дитячі ігрові елементи допоможуть дітворі влаштовувати рухливі ігри, цікаво та повноцінно проводити свій вільний час.

А спортивний комплекс, який складається з брусів, турніків, рукохіду та шведської стінки, допоможе урізноманітнити завдання на заняттях з фізичної культури.

Фото – пресслужба НМР

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

Стало відомо, хто з підприємців Нікополя отримає 40 тисяч із бюджету

У Нікополі діти-сироти отримують шкільну та спортивну форму: як вона виглядає (фото)

Які школи і садки ремонтують у Нікополі (фото)

To Top