Район

В Енергодарі окупанти готуються до 9 травня: виставили БТР-ри перед міськрадою і відбирають у містян документи

В Енергодарі окупанти готуються до 9 травня: виставили БТР-ри перед міськрадою і відбирають у містян документи

В Енергодарі окупанти готуються до 9 травня. Як саме, розповідає місцевий Телеграм-канал Енергодар, передає Nikopolnews.

Зокрема, повідомляється, що на проїжджій частині біля міської ради Енергодара окупанти виставили свої БТРи. З червоними прапорами

Навіщо – незрозуміло. Але краще червоне сприймати як попередження. Не гуляйте поруч, не підходьте до військової техніки ворога, автівками оминайте цю ділянку міста, – пише Телеграм-канал.

photo 2022 05 07 11 12 13 2

photo 2022 05 07 11 12 13

Також повідомляється, що окупанти і колаборанти в захопленому Енергодарі активно готуються до святкування 9 травня. Проте, вочевидь, бажаючих взяти участь у «побєдобєсії» замало.

Тож, рашисти вигадали новий спосіб створити масовку – прямо на вулицях міста вони відбирають у людей документи: паспорти, водійські права тощо. Умовою повернення є участь у параді 9 травня.

Шановні енергодарці! Подбайте про свою безпеку і безпеку ваших близьких. Не виходьте без поважної причини на вулицю цими днями! Не допомагайте окупантам створити красиву картинку для пропагандистських ЗМІ! – пише Телеграм-канал.

Тим часом, на території всієї Запорізькоі області з 19.00 8 травня і до 05.00 10 травня запроваджено безперервну комендантську годину. Проц е нагадав мыський голова Енергодара Дмитро Орлов.

І попри те що Енергодар знаходиться в тимчасовій окупації а значить загарбники диктують мешканцям міста свої умови праці, поведінки, перебування на вулицях, хочу застерегти всіх від проведення та участі в масових акціях, – звернувся до земляків мер.

В найближчі кілька днів не виключена можливість провокацій і силових заходів, під час яких можуть постраждати мирні мешканці.

По можливості утримайтеся від перебування на вулицях і виїздів на природу. Подбайте про власну безпеку! Пройде небагато часу і ми разом, багатотисячним містом, відсвяткуємо Перемогу в звільненому Енергодарі! – написав Дмитро Орлов.

Окупанти в Енергодарі обіцяють місцевим по 10 тисяч рублів і збирають персональні дані

В Енергодарі окупанти зацікавились ритуальними послугами у зв’язку із «гострою необхідністю»

В Енергодарі окупанти вводять в обіг російські рублі

To Top