5 /5
Based on 5 ratings
100%
2185
Район
2185

В Енергодарі окупанти зацікавились ритуальними послугами у зв’язку із «гострою необхідністю»

в енергодарі окупанти

В Енергодарі окупанти цікавляться організацією поховань померлих. КП «Ритуал» стало першим комунальним підприємством, яким зацікавились рашисти у місті. Про це Nikopolnews повідомляє, посилаючись на місцевий Телеграм-канал «Енергодар».

Без вагань і сорому загарбники повідомляють причину: «в связи с острой необходимостью» – пише Телеграм-канал.

Напевно, для того, для чого й мобільні крематорії. Щоб замітати сліди злочинів – припускає автор допису.

Оскільки переможної здачі місцевого населення не сталося, з усіма неугодними будуть «розбиратися» – додає він.

За інформацією одного з колишніх працівників КП «Ритуал», окупанти зверталися до нього із проханням надати інформацію про поховальну інфраструктуру Енергодару.

Є припущення, що КП «Ритуал» потрібне їм для того, щоб спалювати українців, закатованих в інших областях країни. Бо жертв стільки, що мобільних «потужностей», навезених із мордора, просто не вистачає, – йдеться у повідомленні.

Як руZькомирні це роблять, світ уже побачив на прикладах Бучі, Ірпеня, Маріуполя тощо. Масштаб вбивств цивільного населення змусив агресора терміново шукати вихід. Саме тому мобільні крематорії та ритуальні підприємства зараз є для окупантів чи не найважливішим напрямом «діяльності» на захоплених територіях. Щоб якомога швидше приховати факти катувань та масового знищення мирних людей – пише Телеграм-канал.

Тут нагадують, що в Маріуполі вже кілька днів рашистські мобільні крематорії працюють цілодобово. Тиждень тому за обережними оцінками йшлося про 5 тисяч загиблих маріупольців, проте цифри, напевно, значно вищі.

Фото ілюстративне – з відкритих джерел

В Енергодарі окупанти намагаються створити «народну міліцію»

В Енергодарі окупанти створили незаконну «раду» на чолі з депутатом від забороненої ОПЗЖ

В Енергодарі окупанти трощили бронемашиною пам’ятник героям АТО (відео)

To Top
Рекомендуємо