
Гуманітарна допомога на Нікопольщині продовжує видаватися людям. Минулого тижня у деяких населених пунктах почали виплачуватися фінансова допомога. А також тривала видача хліба...

У Мирівській громаді 21 травня безкоштовно прийматимуть лікарі і видаватимуть ліки. Прийом триватиме три години в одному із сіл.

Лікарня Марганця отримала нові меблі та обладнання від чеських благодійників. Завдяки цій допомозі облаштували 8 сучасних кабінетів.

19 і 20 травня армія рф здійснила обстріл Нікопольщини. А правоохоронці нагадають правила поводження з вибухонебезпечними предметами, які люди виявляють після обстрілів.

19 травня на Нікопольщині завершився весняний Кубок Незламних з футболу.

На Нікопольщині, у Червоногригорівській ТГ хочуть облаштувати Алею слави Героїв. Зараз радяться з мешканцями вказаної громади, аби дізнатися їх думку з цього...

До пізнього вечора ворог атакував Нікополь і ще дві громади району. Є руйнування. Вранці знову неспокійно.

Нещодавно селі на Нікопольщині юних пацієнтів приймали фахівці дитячої лікарні.

19 травня в храмі на Нікопольщині пройшло перше богослужіння українською мовою. Нещодавно його громада перейшла з УПЦ МП до ПЦУ.

17 травня мешканка Першотравневської громади отримала почесне звання «Мати-героїня». Нагороду їй вручив начальник Дніпро ОВА Сергій Лисак.

У ЦНАПі Покрова можна отримати послуги під час війни. У ньому має з’явитися ще одне робоче місце.

Цього тижня начальник Нікопольської РВА Євген Євтушенко провів зустріч з представниками Червоного хреста. З початку повномасштабного вторгнення вони допомагають громадам району.